Клінічні дослідження продуктів Гербалайф
Далеко не всі чули про клінічні дослідження продуктів Гербалайф. Нещодавні дослідження показують, що необхідний рівень білка в їжі благотворно позначається на зниженні ваги та ослабленні факторів ризику метаболічного синдрому. Джерелом додаткового білка використовувалися продукти компанії Гербалайф: білково-вітамінний коктейль Формула 1 та протеїнова суміш Формула 3.
Клінічні дослідження у Центрі харчування людини при Університеті Південної Каліфорнії.
Його метою було вивчення впливу різних рівнів білка в дієті зниження ваги. Дослідження проводилося протягом року.
Дослідники хотіли перевірити гіпотезу про те, що збільшення споживання білка прискорює зниження ваги. Вони також хотіли перевірити, чи це супроводжуватиметься більшою втратою жирової маси в порівнянні з тими, хто споживає нормальну кількість білка, навіть якщо при цьому зниження ваги буде однаковим.
У дослідженні брали участь 100 осіб із зайвою вагою. Вони слідували дієті, яка включала 2 коктейлі Формула 1 на день, один прийом звичайної здорової їжі та перекус. Досліджуваних розділили на 2 рівні групи. Однієї групи коктейлі додавали білковий порошок Формула 3 Гербалайф. Другу групу в коктейлі з Формулою 1 додавали плацебо (нейтральний компонент), яке не містило білка. При цьому випробувані не знали, до якої групи вони належать.
Зниження ваги було майже однаковим в обох групах, але, як і припускали дослідники, ті, хто споживав більше білка, втратив більше жиру, ніж ті, хто споживав стандартну кількість білка. Це дослідження також підтвердило, що замінники їжі є ефективним способом зниження ваги.
Результати дослідження опубліковано у серпневому номері Nutrition Journal. Зі статтею англійською мовою можна ознайомитись на http://www.nutritionj.com/content/7/1/23.
Клінічні дослідження продуктів Гербалайф в Університеті м. Ульм у Німеччині.
Воно показало, що збільшення споживання білка призводить до зниження факторів ризику метаболічного синдрому.
Ожиріння часто супроводжується метаболічним синдромом – сукупністю 5 факторів:
- високий кров’яний тиск,
- великий обсяг талії,
- підвищений рівень цукру в крові
- підвищений рівень тригліцеридів (жирів) у крові
- зменшений рівень хорошого холестерину HDL.
Дослідження, результати якого були представлені на щорічній зустрічі Товариства боротьби з ожирінням у Феніксі, США, охопило 110 пацієнтів із зайвою вагою та метаболічним синдромом, яких розділили на 2 групи та спостерігали протягом року.
Протягом перших трьох місяців (етап зниження ваги) одній групі було рекомендовано споживати вдвічі більше білка. Їм також замінили два прийоми їжі на коктейль Формула 1. Друга група дотримувалася звичайної дієти і отримувала стандартну кількість білка.
Протягом решти 9 місяців дослідження (етап підтримки ваги) всі піддослідні використовували один коктейль Формула 1 на день як складову їх дієти і підтримували той же рівень споживання білка, що й у попередні 3 місяці.
До кінця року всі знизили вагу, але в групі, яка використовувала більше білка, спостерігалося більше зниження ваги (близько 10 кг у порівнянні з 5.5 кг у групі, яка використовувала стандартну кількість білка) і більш значне зменшення жирової маси та підтримання худої маси тіла (М’язи). Однак найважливішим став той факт, що 64% тих, хто входив до групи, яка споживала більшу кількість білка, перестали відповідати критеріям хворих на метаболічний синдром (порівняно з 41% у групі, яка споживала стандартну кількість білка).
«Ми знали, що зниження ваги зменшує небезпеку метаболічного синдрому, – каже учасник дослідження д-р Маріон Флехтнер-Морс, яка очолює Групу дослідження проблем ожиріння в Ульмському університеті в Німеччині, – але ми виявили, що збільшення споживання білка супроводжується послабленням факторів ризику у більшої кількості учасників». Близько 47 млн. американців мають метаболічний синдром, та його кількість продовжує зростати паралельно зі зростанням ожиріння. Д-р Флехтнер-Морс додає: «Ефективні заходи, як, наприклад, використання білкових харчових замінників для зниження ваги можуть послабити фактори ризику, пов’язані з метаболічним синдромом, і надати позитивний вплив на життя мільйонів людей».
Як правильно підібрати програму продуктів Гербалайф читайте тут.
Джерела
- https://www.herbalife.ua/clinics/klinichne-doslidzhennya-kokteylyu-formula-1-u-ssha/
- https://www.herbalife.ua/clinics/klinichne-doslidzhennya-kokteylyu-formula-1-u-nimechchini/